דף הבית >> שרותיםלריתוך לייזר יתרונות רבים כאשר מדובר בחיבור מתכות וחומרים שונים בעוביים דקים במיוחד ו/או כאשר ישנה בעייה לחמם את איזור הריתוך ואיזורים סמוכים. טכנולוגייות כגון הלחמה (Deep Brazing, Gold / Silver Brazing), ריתוך ארגון (TIG, MIG), ריתוך נקודות (Punkte-Schweißen) והדבקה הולכות ומפנות את מקומן באפליקצייות מדוייקות לריתוך לייזר. 
א. קוטליאר בע"מ (LWS) נותנת מענה כולל בפיתוח תהליך הריתוך, בחירת סוג ועוצמת הלייזר, בניית המערכת האופטית להולכת קרן הלייזר, שילוב במערכת ייצור קיימת או תכנון וייצור מערכת חדשה מא' עד ת' כולל הנעה מבוקרת או ע"י רובוט, טעינה / פריקה אוטומטית, מצלמות חכמות (Vision), מערכת בקרה וממשק משתמש. כמו כן אנו מקבלים עבודות ריתוך לייזר בקבלנות משנה.
 
להלן חלק מהמערכות שבנינו ללקוחותינו במהלך השנים:
  
מערכת ריתוך לייזר אוטומטית בשימוש עם לייזר Co2 בהספק של 1Kw כולל הזנה, הרכבה ופריקה אוטומטית, בדיקת מומנט של תפר הריתוך ומדידה / ביקורת על מידות מתקבלות לאחר הריתוך. נבנה עבור טול-גל דגניה. 
 
   מערכת ריתוך לייזר אוטומטית בשימוש עם לייזר Nd:YAG בהספק 0.5Kw. הרכבה, הזנה ופריקה ידנית ע"י המפעיל. נבנה עבור בקרה-גבע.
 
מערכת ריתוך לייזר אוטומטית בשימוש עם לייזר Nd:YAG בהספק 0.1Kw. הרכבה, הזנה ופריקה ידנית ע"י המפעיל. נבנה עבור טכנולוגיית להבים בע"מ.  
מערכת ריתוך לייזר גמישה בעלת תנועה במישורים
X, Y ו- Z + ראש מסתובב לריתוך מגוון רב של חלקים בשימוש עם לייזר Nd:YAG בהספק 0.2Kw. הרכבה, הזנה ופריקה ידנית ע"י מפעיל. נבנה עבור ריקור מערכות וואקום וקריאוגניקה.
   
מערכת ריתוך לייזר גמישה בעלת תנועה במישורים
X, Y ו- Z + ראש מסתובב לריתוך מגוון רב של חלקים בשימוש עם לייזר דיודה בהספק 2Kw. נבנה עבור מכון המתכות בטכניון.
 
 

עמדה רובוטית לריתוך לייזר של פלסטיק מסוגים שונים, בסרטון זה ניתן לראות ריתוך של צלעות פוליקרבונט לחיזוק משטח פוליקרבונט במתקן מיוחד שתוכנן ויוצר על ידינו. שינויי תכן המוצר ופיתוח תהליך הריתוך בוצעו גם כן על ידינו לפי בקשות הלקוח.


English  דף הבית   שרותים    מוצרים    מידע     אודות    צור קשר

LWS Laser Welding Solutions  - א.קוטליאר בע״מ 
לייבסיטי - בניית אתרים